MİSYONUMUZ

Omegaelektrik.com olarak, elektrik, elektronik ve enerji sektörleri hakkında haber, röportaj, teknik bilgi ve makale yayını yapan, aynı zamanda yenilenebilir enerji kaynakları başta olmak üzere elektrik üretimi, dağıtımı projelendirmesi, teknolojideki son gelişmeler ve sektör haberlerini konularında mümkün olduğunca ÖZGÜN yayın yapmayı hedefleyen mühendislik portalıyız.

Başta hedef kitlemiz olan Enerji Sektöründeki Elektrik Mühendislerinin , bunun yanında firma sahiplerinden , müteahhitlerden teknisyenlere, satın alma kararını veren yetkililerden son kullanıcılara, akademisyenlerden üniversite öğrencilerine kadar geniş bir kitleye hitap etmeyi hedefliyoruz. omegaelektrik.com; teknolojinin varlığının elektrikle başladığını düşünüyor ve tüm Elektrik Mühendisliği konularında bilgi kirliliğine son vererek meslaktaşlarımızın ve araştırmacıların ihtiyaç duyduğu doğru ve bilimsel konuları ele alıyor.

VİZYONUMUZ

Öncelikli hedefimiz bu sektörde bilgi, belge döküman kaynağı oluşturmak, bu sektörde katkı oluşturmak, bilişim teknolojilerini teknik methoda uygulamaktadır. Amacımız çalışmalarımız ile sektör çalışanlarını ve bu sektöre ilgi duyan herkesi buluşturmak, sektöre referans kaynağı olabilmek ve ufkunu açabilecek objektif bir bakıştır.

Çalışmalarımızın suya atılan taşın oluşturduğu daireler misali halka halka büyüyüp genişlemesini temenni ederiz. omegaelektrik.com ekibi olarak destekçimiz addettiğimiz ziyaretçilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.