ŞOKKK!

KISA BİR SÜRELİĞİNE REKLAMLARINIZ 50 tl/Ay

Hemen  ulaşın   omegaelektrikportali@gmail.com

Tüm Reklam Modellerimiz

1. Banner Reklamları

Banner reklamları süreli reklam modellerimizdendir. Banner reklamları tüm sayfalarımızda kullanıcılara görünmektedir. omegaelektrik.com’da yayınladığımız banner reklam çeşitleri şunlardır;

a. 728×90 Banner Reklamı

Sitemizin logosunun sağ tarafında ve sitenin en üst kısmında yer alır. Sadece masaüstü bilgisayarlarda görünür. Aylık olarak kiralanır ve 1 ay 30 gün olarak sabitlenir.

b. 336×280 veya 300×250 Banner Sidebar Reklamı

Sitemizin sağ kısmında yer alır. Tüm sayfalarda ve cihazlarda görünür. Aylık olarak kiralanır ve 1 ay 30 gün olarak sabitlenir.

c. 336×280 veya 300×250 Banner Makaleiçi Reklam

  Sitemizdeki makalelerin en başında yer alır. Tüm makale ve haberlerin içerisinde ve tüm cihazlarda görünür. Aylık olarak kiralanır ve 1 ay 30 gün olarak sabitlenir. Aylık kiralama süresi ne kadar fazla ise, o oranda iskonto yapılır.

2. Özel Makale Banner Modeli

Sitemizdeki bazı özel makalelerin içerisinde, firmanızın, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin reklamları yatay banner olarak yapılır. Diğer banner reklamlar ile karıştırılmamalı. Sadece belirlenen makale veya makalelerde reklamınız yapılır. Bunun dışındaki sayfa ve makalelerde çıkmaz. Bu modelimizin en güzel tarafı, belirlenen makalelerin organik trafiğinin yüksek olmasıdır. Böylece, kullanıcının hemen dikkatini çeker. Aylık olarak kiralanır. Her ay 30 gün olarak kabul edilir. Sitemizde yayınladığımız ve en fazla trafik getiren makalelerin içerisinde yayınlanır.

3.  Tanıtım Yazısı

Sitemizdeki tüm tanıtım yazıları sponsorlu kategorisinde yayınlanır. Yayınlanan tanıtım yazıları sitemizden asla silinmez. Her bir tanıtım yazısı için en fazla 3 adet dış bağlantı verilir. İsteğe özel olarak makale hizmeti de ekstra ücret karşılığında yazılır. Tanıtım yazısı detayları için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.